شرکت هایی که vpn ها را بررسی میکنند

از پنج سال گذشته و کمی بیشتر، برخی کمپانی های امنیتی روی اینترنت وجود دارند، که انواع مختلف نرم افزارهای امنیتی موجود در بازار را تست می کنند. اخیرا، آنها نتایج تست های خود را به اشتراک گذاشته اند و مشتریان واقعی با رسانه بررسی می کنند و با نتایج حیرت انگیزی مواجه می شوند ، بیایید نگاه عمیق تری به آن بیندازیم.

vpn-reviews

به تازگی پنج مهندس با گواهی CCNA و با سابقه کار طولانی در بخش های امنیتی روی اینترنت بررسی ای روی نرم افزارهای مربوط به امنیت اینترنت و سرویس های آنلاین انجام داده اند. آنها برخی پاسخ های ترکیب شده ای برای سرویس های Easy-Hide-IP و VyprVPN یافتند برای اینکه کاربران واقعی تجربه مسائل مربوط به اجرا از جمله اتصال آهسته و پاسخ ها در اثرات متقابل را داشتند.

البته، هر کسی با HideMyAss خوشحال بود! سرویس ها و اکثر شرکت کنندگان در این نظر سنجی نظر مثبت با رتبه پنج ستاره داده بودند. و خی پاسخ های ترکیب شده ای ببرای سرویس های نترنت و سرویس های آنلاین انجام داده اند. گاه عمیق تری به آن بیندازیم.

سترس را تست می داوران برای هر ویژگی مورد انتظار بررسی های پر جزئیات داده بودند از بهترین نرم افزارهای امنیتی، پس بیایید بر اساس این دسته بندی بررسی کنیم.

بررسی گزینه پرداخت در خرید وی پی ان

تبادل پول روی اینترنت یک موضوع حیاتی برای هر مشتری است بنابراین بررسی روی گزینه های پرداخت و تجارت مهمتر است. بیشتر مشتریان نظر مثبت برای گزینه پرداخت ارائه شده توسط HideMyAss داشتند! هزینه اشتراک سرویس VPN . آنها همه دروازه های پرداخت مدرن را یکپارچه یافتند مثل PayPal ، Payza، AlertPay ، DalPay ، Liberty Reserve و غیره.

بررسی اتصال VPN

HideMyAss! سرویس پروکسی VPN بهترین اتصال را در مقایسه با رقبای خود به علت استفاده از آخرین فن آوری ها در سرورها همچنین در شبکه ارائه می دهد. شما می توانید به آسانی و با سرعت بدون هیچ مشکل یا تاخیری متصل شوید. به علاوه، آنها تذکرات کاملی راجع به مقدار ترافیک روی هر سرور در دسترس واقع در راه دور یا در مجاورت آن می دهند بنابراین شما می توانید گزینه ای با حداقل شلوغی را انتخاب کنید.

بررسی انتخاب سرور وی پی ان

HideMyAss! رابط سرویسهای پروکسی VPN همه موقعیت های مکانی سرور ها را با فاصله آنها، مقدار ترافیک و سرعت اتصال به شما نشان می دهد بنابراین کاربران می توانند مکان مورد نظر خود را از پروکسی VPN انتخاب کنند برای اینکه آدرس IP خود را از کشورشان پنهان کنند و از دانلود بهره ببرند و همچنین از فعالیت های مخرب روی وب در امان باشند.

بررسی تغییر دهنده آدرس IP با استفاده از VPN

HideMyAss! پروکسی VPN همچنین گزینه های انتخاب متعدد سرور را با استفاده از آدرس های IP مختلف ارائه می دهد. اگر لیست خود از آدرس های IP را زمان بندی کنید و فاصله های زمانی اختصاص دهید،  می تواند به طور خودکار در فواصل منظم بین آنها سوییچ شود تا یک درجه بالایی از ناشناس ماندن روی وب را بیمه کند.

اکثریت کاربران رتبه های بالایشان در این ویژگی ها را اظهار داشته اند و به سرویس های HMA VPN به عنوان بهترین در میان سرویس های پروکسی VPN در بازار رای داده اند.

بررسی راهنمای سرعت

سرویس های HMA سرویس های راهنما با سرعتی ارائه داده اند از طریق یک رابط جاییکه شما می توانید سرعت موجود و مقدار ترافیک برای هر سرور در این شبکه را بدست آورید. گفته شده است که آنها بیش از 200 سرور واقع شده در مکان ها و نواحی مختلف دارد بنابراین شما می تواند سریع ترین گزینه را برای موقعیت مکانی مورد نظر خود به آسانی انتخاب کنید.

بنابراین، بیشتر کاربران ویژگی راهنمای سرعت را بیشتر دوست دارند و به این سرویس با نمره بالاتری رای داده می شود.

خرید vpn و خرید کریو در parsvpn.online